STUDENT LOUNGE

Mezinárodní veletrh RAIL BUSINESS DAYS nabízí další možnost prezentace firem. Moderní koncept veletrhu přináší firmám efektivní nástroj komunikovat se studenty technických vysokých a středních škol. V samostatných prostorách veletrhu, zároveň v bezprostřední blízkosti obchodní zóny, vznikne STUDENT LOUNGE, kde mají firmy možnost prezentovat své nabídky kariérního a profesního rozvoje pro studenty. Studenti tak mohou využít příležitosti setkat se ze zástupci firem diskutovat a zjistit informace o svém budoucím uplatnění na trhu.

VÍCE NEŽ VÝSTAVA, VAŠE BUDOUCNOST!

PŘÍNOSY PRO STUDENTY A ŠKOLY
PŘÍNOSY PRO FIRMY

Využijte jedinečnou příležitost prezentace firem a setkání se studenty, kterou nabízí STUDENT LOUNGE v rámci veletrhu RAIL BUSINESS DAYS. Jedná se o efektivní propojení firem – výrobců kolejových vozidel, provozovatelů osobní i nákladní dopravy, výzkumných a vývojových institucí – a studentů z technických středních a vysokých škol. Tato oddělená část výstavy poskytuje firmám prezentaci a efektivní interakci se studenty.

Studentům STUDENT LOUNGE nabízí možnosti zapojení do firem již v rámci studia, informace o nejnovějších volných pracovních místech a pracovních příležitostech a zároveň diskuzi k technickým otázkám, ale také prostor pro relax.